merhaba

Sosyal ağlarda bizi takip edin!

bizi takip edin!
Yukarıya Çık
  /  Kurumsal

Revella’nın sizler için hazırladığı özel ürünler dünyasına hoş geldiniz…

Yaşadığımız evimizin mobilyaları asla mobilyadan ibaret değildir. Bizimle birlikte yaşanmışlığı, sevinçleri, kederleri ve koca bir ömrü paylaşan “ yaşayan ” varlıklardır.

Dolayısıyla insanların yaşadıkları mekânla dünyayı anlamlandırma biçimleri arasında mutlaka bir ilişki vardır. Bizde hayatın verdi ve bizim üzerimizde oluşturdu tüm değerler ile sizler için rahatlığı ve konforu yatak odanızın ilgi odağı yapmayı öncelikli amaç ediniyoruz.

Revella’ nın kendine özgü renk ve desenleriyle tarz yaratacak birbirinden özel ürünleri portföyümüze dahil ederek, her geçen gün farklı model ve renk çeşitliligini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

“Baza ve Yatak” kavramını günden güne geliştiren, klasikten, romantiğe, modernden doğala; geniş bir yelpazeden seçim yapma şansını size sunan bir marka olmaya gayret gösteriyoruz. Baza sektöründe yakından takip edilen, öncü bir marka haline gelen Revella olarak, tüm müşterilerimizin karar verme süreçlerini kolaylaştıran ve memnuniyeti en üst seviyeye çıkaran çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek.

Ruhunuzu yansıtan ve bedeninizi rahatlatan sımsıcak renklerin, özel kumaşlarla ve kaliteyle harmanlandığı bir dekorasyon yolculuğuna çıkmaya hazırsanız; sizi, kataloğumuzda incelediğiniz ürünlerimizi yakından görmek ve Revella konforunu denemek üzere showroomlarımıza bekliyoruz.

Revella baza ve yataklarından sizin için en doğru olanı seçin, kaliteli uykunun yaşam kalitenizi artırmasına tanıklık edin…

 

İyi yatak iyi uyku hep sizin için… For you…

 

Revella Genel Müdürü

İsa TEMİZ

_

TEMİZLER BAZA YATAK MOBİLYA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Kerimbey Mah. Atatürk Bulv. No: 28841 Tekkeköy / SAMSUN

19 Mayıs V.D. 838 043 8481

Mersis No: 083 804 3848 100018